Poznaj zespół Wealth Managerów Domu Inwestycyjnego Park House

Konrad Orłowski

Senior Wealth Manager

konrad.orlowski@parkhouse.pl

Z podziwem patrzy się na ścieżkę jego kariery, którą rozpoczął jeszcze podczas studiów prawniczych. Od stanowisk asystenckich, poprzez managerskie, osiągnął stanowisko Senior Wealth Managera w Domu Inwestycyjnym Park House, gdzie pracuje z najlepszymi. Imponujące jest to, jak dużo osiągnął w młodym wieku. Zdumiewa swoją wiedzą z zakresu finansów i prawa. Szacunek Inwestorów zdobył dzięki swojej uczciwości i efektywności. "Moim Klientom pomagam budować portfel inwestycyjny w taki sposób, aby odpowiednio zabezpieczyć i pomnożyć ich majątek. Trzeba pamiętać, że rozwiązania idealne nie istnieją, dlatego wszystkie inwestycje trzeba stale kontrolować i na bieżąco reagować na zmiany". Podejmując decyzje kieruje się potrzebami i preferencjami Inwestora, zawsze wybiera produkty, które w pełni spełniają oczekiwania klientów. W pracy kieruje się zasadą dywersyfikacji ryzyka, najważniejsze jest dla niego bezpieczeństwo i pomoc w pomnażaniu majątku Inwestora.

Zamów konsultację

Paweł Kłos

Senior Wealth Manager

pawel.klos@parkhouse.pl

W branży finansowej pracuje od 2008 roku, posiada doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym, jak i korporacyjnym. Kolejne stanowiska i awanse doprowadziły go do Domu Inwestycyjnego Park House. Młody, ambitny i zdecydowany na osiągnięcie wyznaczonego celu. Umiejętność nawiązania efektywnej współpracy z Inwestorami to jego niepodważalny atut. Swoim Klientom proponuje tylko takie rozwiązania które są idealnie dopasowane do ich indywidualnych potrzeb, co świadczy o jego doświadczeniu i umiejętnościach. Wybierając produkty inwestycyjne szczególną uwagę zwraca na ich solidne fundamenty, dywersyfikację ryzyka, a jego celem zawsze jest pomoc w regularnym i stabilnym pomnażaniu zasobów finansowych Inwestorów. "W pracy największą motywacją są dla mnie liczby. Satysfakcję przynosi mi świadomość, że działania i decyzje, które podejmuję pomagają pomnażać dochody moich Klientów". W życiu prywatnym jak i zawodowym kieruje się zasadą „trening czyni mistrza”. Powtarza, że trzeba nieustannie pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności.

Zamów konsultację

Paweł Romański

Wealth Manager

pawel.romanski@parkhouse.pl

Reprezentuje młode pokolenie, bardzo ambitny i zdeterminowany do osiągniecia wyznaczonego celu. Wykształcenie i umiejętności zapewniły mu szybki awans. Pomagając w wyborze produktów inwestycyjnych dla swoich Klientów szczególną uwagę zwraca na bezpieczeństwo i relatywnie wysokie zyski, ale przede wszystkim słucha, jakie oczekiwania mają Inwestorzy. Bardzo wnikliwie obserwuje to, co się dzieje na rynku inwestycyjnym, podejmuje decyzje, które skutkują pomnażaniem majątku jego Klientów. Jego współpraca z Inwestorami opiera się na obustronnym zaufaniu. "Moim klientom pomagam w bogaceniu się – to stanowi dla mnie największą satysfakcję".

Zamów konsultację